Filtry
Zavřít

Reklamace

Vážení zákazníci.

V této sekci naleznete postupy, jak řešit případnou reklamaci na zboží zakoupené v našem e-shopu.

Předem Vás žádáme, aby jste celou tuto nepříjemnou situaci řešili v klidu a vyvarovali se nepříjemných textů a tónů při telefonickém rozhovoru. Jsme zde pro Vás a vždy se snažíme celou situaci vyřešit k Vaší spokojenosti. Naši operátoři nemohou za to, že bylo zboží poškozeno nebo jinak znehodnoceno!!

Veškeré reklamace je nutné zasílat na náš reklamační e-mail: reklamace@aldotrade.cz

Reklamace nahlášené telefonicky musíte opětovně zaslat i elektronicky. Do té doby nebude řešena.

Po obdržení zásilky je nutné ji kompletně celou důkladně rozbalit ze všech obalových materiálů a důkladně ji prohlédnout.  Pokud obdržíte zásilku, která neobsahovala všechny Vámi objednané a zaplacené položky, je nutné nás informovat na náš reklamační e-mail: reklamace@aldotrade.cz. Následně je celá situace kolem Vaší zásilky prověřena jak u nás na skladě tak také u přepravce. Každá zásilka je přepravcem zvážena a vždy je případné chybějící zboží dohledáno. Pokud již tato situace nastane a je zjištěno pochybení na naší straně nebo na straně přepravce je Vám chybějící zboží doposláno na naše náklady.

Pokud jsme nuceni řešit  reklamaci tak ve většině případů je zboží reklamováno z důvodu poškození při přepravě k zákazníkovi. Naše zboží je zasíláno několika přepravci a zde jsou návody jak postupovat při řešení těchto reklamací.

1.       Zboží zasíláno přepravní službou Geis CZ

Obdržíte-li zboží , které je poškozeno a bylo zasláno tímto přepravcem je nutné nás informovat do 24 hod od převzetí na náš reklamační e-mail: reklamace@aldosro.cz  Stručně popište závadu a je nutné přiložit fotografii poškozeného produktu. Následně Vás ihned informujeme o přijetí reklamace a jsou Vám nabídnuty možnosti řešení  (výměna zboží, sleva, vrácení atd.) Na pozdější nahlášení reklamace způsobené přepravou po převzetí již není brán zřetel. Proto je nutné nás informovat na náš reklamační e-mail do 24 hod od převzetí zásilky.

2.       Zboží zasíláno Českou poštou

Obdržíte-li zboží, které je poškozeno a bylo zasíláno tímto přepravcem je nutné do 24 hod od převzetí zásilky navštívit Vaši poštu v místě převzetí. Zásilku musíte předložit na poště i včetně obalových materiálů. Následně s Vámi přepravce sepíše protokol o převzetí reklamace. Tento přepravce ve všech dosavadních případech reklamaci uznal a vrátil zaplacenou částku i zboží našim zákazníkům. Vy si poté můžete zásilku opětovně u nás objednat znovu.

3.       Zboží zasílané přepravní společností Toptrans

Při přebírání zásilky zasílané tímto přepravcem je nutné zásilku přímo před řidičem zkontrolovat. Vy jako zákazník podepisujete doklad o převzetí zásilky bez poškození!! Pokud ovšem při přebírání zjistíte, že je  zboží poškozeno je nutné sepsat s řidičem zápis o poškození a zásilku nemusíte převzít. Pokud ji převezmete a budete mít doklad o sepsání reklamace bude Vám následně zboží zasláno nové a poškozené si přepravce převezme zpět. Celou reklamaci si pak již s přepravcem řešíme sami. Pokud ovšem převezmete zboží a až následně zjistíte, že je zboží poškozeno celý proces reklamace se tímto výrazně stíží a nemusí Vám být reklamace uznána.

Vždy se Vám budeme snažit Vaši reklamaci vyřešit okamžitě bez jakýchkoliv průtahů.

Loading...